Hakkımızda

 
23 yıllık sektör deneyimi ve uzmanlığıyla alanımızdaki tüm sigorta ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini vermekteyiz.  Şirket kurucumuz Canan Erbal 1996-2007 yılları arasında sektörün önde gelen şirketlerinde  satış kademelerinde ve   yönetici pozisyonlarında görev yaptıktan sonra deneyim ve tecrübeleri ile sektörde daha geniş kitlelere hizmet verebilme amacıyla Kasım 2007 tarihinde şirketimizi kurmuştur.
 

Vizyonumuz,

Sektörel değişimlere uyum sağlayan , iş ortaklarımız ile dürüst, şeffaf,samimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan ve tercih edilen , güvenilir sigorta acentesi olmak.
 

Misyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine karşılık gelecek ,bireylere ve kurumlara verilen hizmeti özelleştirerek ; talep ve ihtiyaçları belirlemede yol gösterici olmak, doğru poliçe  , teminat ve öneriler ile maksimum fayda ve memnuniyeti sağlamak , hasar anında sigortalıların yanında olmak ,hızlı sonuca ulaşmaktır.
 

Politikamız,

Sigorta her alanda bireylerin yaşam kalitesini arttırır. Önce insan ve insan hayatının değerine inanıyoruz.Sigortanın insan hayatına katacak değerleri için; yenilikçi ,cesur , kararlı ,adil , dürüst ve samimi  , paydaşları ve iş ortakları ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışmaktır.